Často kladené dotazy

Jaké produkty nabízíte a kde o tyto produkty mohu zažádat?

Nabízíme rychlé krátkodobé a dlouhodobé půjčky a úvěry pro podnikatele a firmy i pro fyzické osoby. Kontaktovat nás můžete emailem: info@pujckapropodnikatele.cz nebo vyplnit online formulář na našich internetových stránkách. Bližší informace naleznete v sekci Kontakty.

 

Na co můžu použít půjčku či úvěr od vaší společnosti?

Naše půjčky, úvěry a další finanční produkty jsou určeny pro podnikatele - fyzické i právnické osoby a můžete je použít na cokoliv ve svém podnikání. Dále jsou určeny i pro fyzické osoby k běžné osobní potřebě. Nejsou účelově vázány, nezkoumáme bankovní ani nebankovní registry, nedokládáte příjem a záleží tedy jen na Vás na co peníze od nás použijete. Jedinou základní podmínkou je, že peníze poskytujeme oproti zástavě. Jako zástava může sloužit: nemovitosti všeho druhu (domy, byty, chaty, průmyslové a výrobní areály, lesy, pole) automobily, stroje a zařízení, starožitnosti, drahé kovy, zajištěné pohledávky, akcie a obchodní podíly. Obecně lze říci, že jako zástavu lze akceptovat vše co má nějakou hodnotu, kterou lze vyčíslit v penězích.

 

Kolik peněz mi půjčíte?

Výše půjček a úvěrů se pohybuje v rozmezí od 100.000,- do 10.000.000,- Kč, závisí na výši ručení.

 

Jaká je výše úroků?

Výše úroků závisí na výši půjčky, zvolené délce splácení a typu zajištění (nemovitost x movitá věc - automobil, stroj, atd.).

 

Na jakou dobu si mohu půjčit?

Standardní doba trvání půjčky je 1 měsíc až 1 rok, ale můžete ji kdykoliv, bez poplatku, předčasně splatit. Úvěr se uzavírá na dobu od 1 roku do 20 let.

 

Jaké doklady musím předložit k získání půjčky či úvěru?

Musíte předložit tyto doklady, které naleznete v sekci Podklady.

 

Jakou formou mi budou peníze vyplaceny, jak budu splácet?

Naše společnost provádí výplatu půjček a úvěrů bezhotovostním způsobem, převodem peněz na Váš účet. Půjčku můžete splácet bankovním převodem nebo inkasem z účtu.

 

Jak dlouho trvá schválení půjčky či úvěru?

V případě, že dodáte všechny požadované doklady, je možno půjčku nebo úvěr schválit a odeslat na Váš účet do 24 hodin od zapsání zástavního práva do LV.

 

Jak mám postupovat v případě, že jsem v prodlení a nemohu uhradit splátku?

Pokud jste se dostali do situace, kdy nebudete moci uhradit splátku, kontaktujte neprodleně naši společnost, my s Vámi prodiskutujeme vzniklou situaci a domluvíme se na dalším postupu, jak problém vyřešit.

 

Je možné zástavu během půjčky užívat?

Automobil, stroj případně jiné movité věci, jež jsou předmětem ručení, můžete používat po celou dobu trvání závazku.