Úvěr pro začínající podnikatele

Tento typ úvěru je ideální pro začínající podnikatele, pro firmy, které mají momentální nedostatek financí pro neproplacené faktury a pro podnikatele, kteří jsou ve finanční tísni díky přechodnému období, ve kterém je nedostatek zakázek. Jedná se o zcela nebankovní produkt. Takže nejsou požadovány výpisy z bankovních účtů ani žádné další doklady, které by dokazovali vaši bezdlužnost vůči úřadům. Ať již se jedná o finanční nebo živnostenský úřad. Či závazky vůči zdravotní pojišťovně. Zažádejte o úvěr pro podnikatele ještě dnes a získejte hotovost do 24 hodin.

Vůči poskytnutým penězům do výše 150 000 Kč není vyžadován žádný závazek. Ať již se jedná o nemovitost či ručitel. Stejně tak nejsou požadovány výpisy z účtů a dokazování bonity. Je nutné mít založenou firmu, nebo mít podklady pro její založení (v případě začínajícího podnikatele). Na rozdíl od jiných společností zde není nutno dokládat bezdlužnost vůči státu. Vše je nastaveno tak, aby byla celá transakce co nejrychleji vyřízena.

  • pro podnikatele - úvěr se poskytuje podnikatelům, ne soukromým osobám
  • pro firmy - úvěr je možno napsat přímo na firmu (s.r.o. aj.)
  • bez faktur - nedokládají se faktury, nekontroluje se jejich proplacení
  • i státní účel - peníze i na zaplacení finančnímu nebo živnostenskému úřadu
  • i s dluhy - je možno mít nesplacené půjčky, úvěry a jiné pohledávky
  • i začínající - úvěr se poskytuje i začínajícím podnikatelům bez historie
  • vyšší úrok - oproti bankovním podnikatelským úvěrů je zde vyšší úrok
  • poctivé splácení - pro vyhnutí se peněžním sankcím nutno poctivě splácet

Úvěr je zaručen klasickou bankovní smlouvou, kterou běžně používají bankovní společnosti. Díky jejímu formátu je zde dostatek prostoru pro individuální podmínky a osobní domluvu. Lze tak zohlednit požadavky každého žadatele a zakomponovat do dokumentu délku splátek a jejich výši, dle jeho možností.

Kdo je běžným žadatelem o tento produkt

Tyto úvěry jsou určeny třem základním skupinám, které této pomoci nejčastěji využívají. První jsou podnikatelé, kteří se již v businessu pohybují po delší dobu. Přijde slabší období (např. v zimní období pro stavebnictví) a potřebují nutně peníze na přežití zimních měsíců. Ať již se jedná o osobní peníze, nebo o přežití celé firmy. V tomto případě se splácením není nikdy problém - po odeznění slabého období klient získá mnoho zakázek a ihned vše splatí (i předčasně, což není penalizováno). Druhou skupinou jsou začínající podnikatelé. Ti zpravidla potřebují peníze na základní potřeby pro podnikatele. Ať již se jedná o pronájem prostor, zaplacení poradců a právníků pro založení společnosti nebo plat pro zaměstnance na překlenutí prvních měsíců. Poslední, třetí skupinou, jsou podnikatelé, kteří se náhle dostali ne vlastní vinou do špatné finanční situace. Dle zkušeností se do této situace dostanou v případě, kdy odběratel služeb neproplácí faktury nebo jejich proplacení neúměrně prodlužuje. Ať již spadáte do kterékoliv kategorie, vždy zde naleznete pomoc i pochopení. Stačí jen odeslat online žádost a počkat na vyrozumění o posouzení - maximálně do 12 hodin.

Jak nyní postupovat a žádat

První z kroků je zde zvolení toho pravého typu. Vyberte a klikněte. Okamžitě se vám objeví nejen kompletní podmínky (maximální částka, RPSN, doba splatnosti), ale i formulář pro odeslání žádosti. Vše pečlivě vyplňte. Okamžitě po odeslání je vše posunuto do schvalovacího procesu a o výsledku jste telefonicky (nebo emailem) informováni. V případě, že jste splnili veškeré požadavky, okamžitě se domluvíte na způsobu doručení hotovosti. Pokud bydlíte v centru města, je výhodnější zvolit osobní předání. V takovém případě vás navštíví obchodní zástupce s hotovostí a smlouvou připravenou k podpisu. Pokud se ovšem vaše sídlo nachází na vesnici, nebo mimo krajské město, zvolte raději převod na bankovní účet. Cesta zástupce s úvěrem pro podnikatele by si mohl účtovat poplatek za doručení (cestovní náklady). Máte-li stejnou banku, peníze máte ihned, máte-li jinou, jsou u vás druhý pracovní den ráno. Rychlost doručení záleží jen na vás - požádejte okamžitě a peníze mějte k volnému využití maximálně do 48 hodin. Žádejte okamžitě.